Kipa 16 Haziran 2017 Güncel Aktüel Ürünler

Kipa 16 Haziran 2017 Güncel Aktüel Ürünler

Kipa ürünlerini ve güncel aktüel kataloglarını sizler için yayınlıyoruz. Kipa marketlerinin en son yayınladığı 16 Haziran 2017 tarihli aktüel kataloğu guncelaktuelurunler.com da yayınlandı. Bu haftaki aktüel kataloğunda hangi ürünler var markete girdiğinizde nasıl kampanyalarla karşılaşacaksınız gelin birlikte bakalım.

Kipa 16 Haziran 2017 tarihli bu aktüel kataloğunda indirimli hangi ürünler var tüm bu fırsatları sizlerle guncelaktuelrunler.com da paylaşıyoruz. 16 Haziran 2017 Marketin fırsatlarını marketin resmi bağlantılardan alıyor ve sizlere guncelaktuelurunler.com da yayınlıyoruz.

İçeriklerden bazıları; 
  • Dilimlenmiş Pastırma 200 gr 12,90 ₺
  • Biray Taze Tost Peyniri 13,90 ₺/kg
  • Saklıvadi Tereyağı 1000 gr 19,90 ₺
  • Orkide Ayçiçek Yağı 4,5 l 22,95 ₺
  • Kipa Filiz Çay 1000 gr 11,90 ₺
  • Banvit Bonfile 14,45 ₺/kg
  • İçim Taze Kaşar Peynir 13,95 ₺
  • Yörsan Yarım Yağlı Yoğurt 2000 gr 5,99 ₺

Firmaların aktüellerini sizler için alıp tüm fırsatlatdan evinizin rahatlığında ulaşmanızı sağlamak için guncelaktuelurunler.com göz atmak size ve cebinize yarar sağlayacktır. Bu sayede market market gezmeden hangi markete ne geliyor, cebinize rahatlık sağlayacak indirimleri bi tık ile elinizin altına guncelaktuelurunler.com ‘ a tıklayara evinizin rahatlığında tüm kampanya / indirimi rahat rahat takip edip ihtiyacınız olan ürünün nerde olduğunu önceden bilerek hiç yorulmadan direk ürününüz olduğu yere gitmenizi sağlayacak olan tek şey guncelaktuelurunler.com bu Bu yüzden hepsi ve daha fazlası için guncelaktuelurunler.com ‘u takip etmeyi unutmayın.

Tüm Aktüel, Katalog, Broşür, İnsert’leri sizler için bi çatı altında topladık. En güncel aktüeller, Kataloglar, İnsertlere artık guncelaktuelurunler.com ‘dan gönül rahatlığı ile rahat rahat ulaşmak mümkün tek yapmanız gereken sitemizi takip ütmek ve içeriklerimize göz atmanız. Eminizki sizinde ihtiyacınız olan şeyleri daha ucuza almak isticeksinizdir. Nerde olduğunu, ne kadar olduğunu bilmek sizinde hakkınız. Şimdi içeriklerimize göz atmanın tam zamanı guncelaktuelurunler.com