Şok 14 Haziran – 20 Haziran 2017 Güncel Aktüel Ürünler

Şok 14 Haziran – 20 Haziran 2017 Güncel Aktüel Ürünler

Şok ürünlerini ve güncel aktüel kataloglarını sizler için yayınlıyoruz. Şok marketlerinin en son yayınladığı 14 Haziran – 20 Haziran 2017 tarihli aktüel kataloğu guncelaktuelurunler.com da yayınlandı. Bu haftaki aktüel kataloğunda hangi ürünler var markete girdiğinizde nasıl kampanyalarla karşılaşacaksınız gelin birlikte bakalım.

Şok 14 Haziran – 20 Haziran 2017 tarihli bu aktüel kataloğunda indirimli hangi ürünler var tüm bu fırsatlar sizlerle paylaşıyoruz. 07 Haziran – 13 Haziran 2017 Marketin fırsatlarını marketin resmi bağlantılardan alıyor ve sizlere guncelaktuelurunler.com da yayınlıyoruz.

İçeriklerden bazıları;
  • Kapitone Yatak Örtüsüsü Tek Kişilik 19,90 ₺
  • Kapitone Yatak Örtüsüsü Çift Kişilik 19,90 ₺
  • Kilim 80 * 150 cm 14,90 ₺
  • Süngerli Paspas 60 * 80 12,90 ₺
  • 3 Basamaklı Merdiven 29,90 ₺
  • Fax Sıvı Sabun 4 lt 8,50 ₺
  • Çiftlik Dana Kıyma 500 gr 17,50 ₺
  • Ülker Ece Bütün Fındıklı Sütlü Çikolata 443 gr 16,95 ₺

Firmaların aktüellerini sizler için alıp tüm fırsatlardan evinizin rahatlığında ulaşmanızı sağlamak için guncelaktuelurunler.com göz atmak size ve cebinize yarar sağlayacaktır. Bu sayede market market gezmeden hangi markete ne geliyor, cebinize rahatlık sağlayacak indirimleri bi tık ile elinizin altına guncelaktuelurunler.com ‘a tıklayarak evinizin rahatlığında tüm kampanya / indirimi rahat rahat takip edip ihtiyacınız olan ürünün nerede olduğunu önceden bilerek hiç yorulmadan direk ürününüz olduğu yere gitmenizi sağlayacak olan tek şey guncelaktuelurunler.com bu Bu yüzden hepsi ve daha fazlası için guncelaktuelurunler.com ‘u takip etmeyi unutmayın.

 

Tüm Aktüel, Katalog, Broşür, İnsert’leri sizler için bi çatı altında topladık. En güncel aktüeller, Kataloglar, İnsert’lere artık guncelaktuelurunler.com ‘dan gönül rahatlığı ile rahat rahat ulaşmak mümkün tek yapmanız gereken sitemizi takip etmek ve içeriklerimize göz atmanız. Eminiz ki sizinde ihtiyacınız olan şeyleri daha ucuza almak isteyeceksinizdir. Nerede olduğunu, ne kadar olduğunu bilmek sizinde hakkınız. Şimdi içeriklerimize göz atmanın tam zamanı guncelaktuelurunler.com girip nereye ne geliyor nerede ne ne zaman var bunları bi tıkla öğrenme zamanı.